Dolní Žandov - Hranice 7:3 (2:1)

31.03.2019 14:00

[mh] Druhé utkání v jarní části jsme odehráli na hřišti Dolního Žandova. Utkání pro nás začalo velmi dobře. Již v 7. minutě jsme zaskočili domácí, kdy se trefil Kovařík, a ti byli, jako opaření. I nadále jsme si vytvářeli brankové šance a náš výkon byl velmi dobrý. Vedení jsme udrželi pouze do 30. minuty, kdy se domácím podařilo vyrovnat. Těsně před koncem prvního poločas se domácím podařilo ještě otočit vedení v utkání na jejich stranu a střelili branku na 2:1. Za tohoto stavu se také šlo do šaten na poločasovou přestávku.

Ve druhém poločase se nám velice rychle podařilo vyrovnat na 2:2, kdy Jeňa Dorotovič překonal domácího brankáře. Poté však nastala „hororová“ pětiminutovka, kdy nám jediný hráč domácích nasázel 3 branky, a výsledek byl již 5:2. Za deset minut se podařilo Mírovi Čerňanskému krásnou brankou z přímého kopu snížit na 5:3. Vzápětí jsme měli ještě dvě vyložené šance na dorovnání vysokého rozdílu ve skóre, ale bohužel z toho nebylo opět vůbec nic. V 82. minutě odpískal rozhodčí proti nám pokutový kop, před kterým předcházela ještě ruka domácích, ale viděn byl až náš faul, ruka bohužel ne. Domácí proměnili, a když v závěru přidali ještě jednu branku, výsledek utkání se zastavil na skóre 7:3. Bohužel výsledek vypadá opravdu krutě, i když vývoj utkání tomu vůbec neodpovídá.