Hazlov - Hranice 2:2 (1:1) PK: 4:1

13.05.2018 10:30

[mh] Do Hazlova s námi jel poprvé na jaře po zranění také Jeňa Dorotovič. Utkání pro nás začalo velmi dobře a prezentovali jsme se několika útočnými akcemi, a i střelou z hranice velkého vápna, který nakonec do branky usměrnil Fuxa, který tak překonal svého otce v brance Hazlova. První poločas byl tradičně z naší strany ten lepší. Kaňkou ovšem bylo zase několik vyložených šancí, které nejsme schopni přeměnit v branky a poté ztrácíme na soupeře. I tentokrát se to potvrdilo. Hazlov srovnal podobnou situací jako jsme se dostali do vedení, a to středou z hranice šestnáctky. Druhý poločas nemohu ani trošku hodnotit pozitivně. Bylo vidět, že nám opravdu dochází dech, a i domácí poznali, že nás začínají přehrávat ve všech ohledech. To vše vedlo k rychlému otočení stavu ve prospěch domácích fotbalistů na 2:1. Celou dobu jsme tahali za ten kratší konec provazu a snažili jsme se o vyrovnání. Největší šanci měl Horák, který šel sám na branku´, ale neproměnil. Pět minut před koncem se podařilo našemu celku vyrovnat z nařízeného pokutového kopu, který kopat David Dorotovič, na konečných 2:2, kdy o vítězi museli rozhodnout až penalty. Penaltový rozstřel se nám však po nezdařených penaltách Brožka a Davida Dorotoviče nepovedl, a tak druhý bod zůstal v Hazlově.