Hranice - Jáchymov 5:0 (2:0)

06.04.2019 13:00

[hm] V prvním domácím utkání jsme přivítali poslední tým tabulky Jáchymov.

Z naší strany jsme v prvním poločase předvedli slušný výkon, až na neproměňování vyložených brankových šancí. Bohužel ne každý tým nám umožní takový počet, abychom si dovolili takové množství zahazovat. Ve 26. minutě se dokázal prosadit Jěňa Dorotovič a v závěru poločasu ještě Horák. Hosté měli také několik šancí, ale prosadit se nedokázali.

Druhý poločas se hrál ve stejném duchu. V úvodu jsme měli výhodu nařízeného pokutového kopu, který však Horák neproměnil. V 65. minutě zahrával přímý volný kop Míra Čerňanský, který vymetl šibenici a nedal tak brankáři žádnou šanci. A uklidnil tak celý tým a hlavně fanoušky. Ke konci utkání se trefili ještě Bartošek a Starsiak a upravili tak na konečných 5:0 pro náš domácí celek.