Hranice - Královské Poříčí 4:2 (2:0)

12.08.2017 13:30

[hm] Utkání pro nás začalo velmi slibně a už v 10. minutě šel sám na branku Starsiak, kterého ve velkém vápně srazil hostující brankář, který viděl červenou kartu a my kopali pokutový kop. Zde se k míči postavil Jeňa Dorotovič a nemýlil se. V 18. minutě přidal druhou branku Marek Hodonický a my si do poločasové přestávky hlídali dvoubrankové vedení.

Do druhého poločasu jsme také vstoupili vysokým tlakem a v 57. napřáhnul z dálky Michal Mojcher a zvýšil již na 3:0 pro nás. V 70. minutě již ostře hrající hosté opět faulovali v pokutovém území a my kopali další pokutový kop. Horáka napoprvé sice hostující brankář vychytal, ale ten se dostal ještě k dorážce a na podruhé míč do branky dostal. Konec zápasu patřil ještě jedné červené kartě pro hosty za napadnutí soupeře, kteří neunesli situaci na hřišti…

Sestava: Smejkal - Beneš (77. Stránský), Mojcher M, Nováček S, Brožek - Hodonický (84. Nováček R), Starsiak, Mojcher K, Dorotovič D - Dorotocič J (73. Šulák F), Horák

Střídali: Firýt L, Piner M