Hranice - Kraslice 2:1 (1:0)

02.10.2016 16:00

[mh] V neděli jsme přivítali tým z Kraslic, který je třetí v tabulce.
První poločas nám ukázal velmi vyrovnaný výkon, plný tvrdých soubojů  a šancí na obou stranách. Nám se po 25 minutách ovšem podařilo brankově prosadit střelou Houdka. Do poločasu bylo i nadále vidět svižné fotbalové tempo.
V začátku druhého poločasu se nám podařilo navýšit skóre zápasu již na 2:0. Hosté však své zbraně nesklonili, ba naopak snad své tempo ještě zvýšili a snažili ještě něco udělat s výsledkem. My jsme se bohužel začali necíleně stahovat k naší brance a bránit výsledek. Toho hosté dokázali využít a snížit na 2:1. Ovšem to bylo z brankové nadílky v tomto zápase všechno a my jsme se mohli těšit z další domácí výhry.

Sestava: Piner – Beneš, Mojcher M, Nový (80. Nováček), Brožek -Houdek, Starsiak, Amrich, Dorotovič D - Bartošek, Horák
Střídali: Smejkal