Hranice - Lázně Kynžvart 1:4 (0:1)

21.05.2017 16:00

[hocr] V dalším domácím utkání jsme přivítali tým z Kynžvartu. Zápas jsme nezačali dobře a už ve 23. minutě jsme prohrávali 0:1. Poté jsme viděli šance na obou stranách, ale žádná se neujala, a tak první poločas skončil hubených výsledkem 0:1.

Ve druhém poločase jsme začali o dost lépe než v prvním a netrvalo dlouho a přineslo nám to i toužebné srovnání na 1:1. Ovšem od 60. minuty jsme začali odcházet fyzicky a soupeř toho postupně začal využívat. Nakonec dalšími třemi brankami tento zápas rozhodl ve svůj prospěch na konečných 1:4 z našeho pohledu.

Sestava: Piner (46. Piner)– Beneš, Mojcher M, Nový, Brožek – Bartošek (36. Stránský), Starsiak(82. Hodonický), Mojcher K, Dorotovič D – Dorotovič J, Horák

Střídali: Catalin