Hranice - Lipová 1:2 (1:1)

24.08.2019 17:00

[mh] V prvním domácím utkání jsme přivítali tým z Lipové, který se chce vrátit zpět do I. A třídy.

Utkání se hrálo ve vysokém tempu od samého začátku. Fotbal nahoru dolů, šance střídala šanci na obou stranách. Musím přiznat, že více ze hry měla Lipová, ale i přesto inkasovala jako první, kdy se trefil Jeňa Dorotovič. Naše obrana v tomto utkání byla velmi bdělá a nestalo se, že by udělala hrubou chybu – až na jednu. Po špatné domluvě se dostal hostující útočník do samostatného nájezdu, který bez váhání zakončil a srovnal stav na 1:1.

Ve druhém poločase jsme mohli několikrát strhnout vedení na naši stranu, ale bohužel jsme se nemohli trefit. Vše tedy směřovalo ke smírnému výsledku a opět k penaltovému rozstřelu.

Avšak v 90. minutě po našem špatně rozehraném míči, přišel druhý trest, a to ten nejhorší, který dnes přijít mohl… po ztrátě míče přišel rychlý centrovaný míč do pokutového území a Lipová se nemýlila. 1:2 pro Hranice a ztráta bodů na domácí půdě. Opět fotbal opět ukázal, že se hraje až do poslední minuty.