Hranice - Velká Hleďsebe 3:9 (1:1)

16.10.2016 13:30

[hocr] V dnešním domácím zápase jsme přivítali silný tým z Velké Hleďsebe. Dokonce i počasí nám přálo.  Začátek byl velmi svižný a oba dva celky se snažili vstřelit vedoucí branku. Jako prvnímu se to podařilo nám a ujali jsme se vedení 1:0. Netrvalo však příliš dlouho a stav byl srovnaný. Do konce poločasu se hrálo nahoru dolů, ale další branku to nepřineslo.
Ve druhém poločasu začali aktivněji hostující hráči. Dvěma rychlými brankami se dostali do vedení a to byl také bod zlomu pro náš tým. Od této doby se bohužel naše psychická stránka sesypala a chuť do hry už nebyla. Soupeř pomalu a jistě upevňoval své vedení  a míč k nám padal do branky snad z každé pozice.
Bohužel tento zápas si myslím, že jsme opravdu nezvládli. Těžký soupeř, se kterým jsme schopni hrát a držet polovinu utkání vyrovnané tempo, nakonec bere tři body za vysokou výhru 9:3 na naší domácí půdě. Dnes to bylo vše o přístupu hráčů ke hře a to jsme opravdu nezvládli!