Jáchymov - Hranice 4:3 (2:2)

09.09.2018 15:00

[mh] V Jáchymově jsme nastoupili bez dvou hráčů základní sestavy, a toto oslabení bylo podle mého názoru znát.
Domácí je ujali vedení už ve 13. minutě po zahraném přímém kopu a chybě Smejkala. Po druhé nás zaskočili soupeři ve 38. minutě po rychlém protiútoku. Na obě dvě branky jsme dokázali velmi rychle odpovědět a během tří minut jsme srovnali brankami Davida Dorotoviče a Rohana na 2:2.
Ve druhém poločase jsme úvodní čtvrthodinu soupeře přehrávali a měli několik šancí, které však v brance neskončily. Domácí se tak z ojedinělé šance dostali do vedení 3:2. Opět jsme dokázali rychle odpovědět a srovnat krok, kdy srovnával Jéňa Dorotovič. Vzápětí však ve skrumáži před našim brankářem tečoval míč náš hráč a ten zapadl do naší branky za záda Smejkala. Pro nás to tedy znamenalo prohru 4:3 o bohužel jsme zde nezískali ani bod.
Konec utkání nemělo vůbec žádný náboj. Někteří hráči zbytek utkání podcenili a na hřišti si poslední minuty odchodili namísto toho, aby ještě trošku zabojovali. Nechci nijak shazovat kvalitu soupeře, avšak z podzimní části to byl zatím nejslabší soupeř.