Jiskra SU Hranice - FC Cheb 10:1 (6:1)

05.09.2015 17:00

2015411A1B0403

[mh] Zápas mířil od první minuty jen jedním směrem – k brance hostujícího Chebu. Již v 5. minutě po kombinační akci od poloviny hřiště zamířil tvrdou střelou na branku Jeňa Dorotovič, avšak brankář stihl ještě vytěsnit, avšak na rychlou dorážku Starsiaka již nedosáhl.

V 10. minutě vsítil další branku  po nahrávce Honzy Starsiaka Kuba Kleiner. Třetí branka padla ve 20. minutě, kdy po lajně utekl David Dorotovič a krásně předal míč Starsiakovi a ten zakončoval do prázdné brány. Netrvalo dlouho a David si tento náběh ještě jednou zopakoval, tentokrát však nahrával na zakončujícího Kleinera.

Na 6:1 zvyšoval Starzi, který uklidil míč do soupeřovy branky po hranickém brejku. Pět minut na to přidal další branku Vojta Horák.

Na 8:1 přidával Jeňa Dorotovič, který potrestal z pokutového kopu Chebáky, kteří hráli rukou v pokutovém území.

V 50. minutě přidal branku ještě David Dorotovič, v 57. minutě navýšil už tak vysoké skóre Honza Starsiak a na konečných 10:1 skóroval Vojta Horák.

Sestava: Piner – Beneš, Mojcher, Nový (57. Siegert), Stránský (46. Hodonický) – Kleiner, Starsiak, Amrich (65. Král), Dorotovič D. – Dorotovič J, Horák

Střídali: Brožek, Smejkal

Trenér: Hrkal

Fotky na : suhranice.rajce.idnes.cz/20150905_OPM_Jiskra_SU_Hranice_-_FC_Cheb/