Krajková - Hranice 7:3 (4:2)

11.09.2016 15:00

[mh] Zápas v Krajkové začal za velkého vedra. Na první branku jsme nečekali nikterak dlouho, ovšem byli to domácí, kteří se jako první prosadili. Dvěma rychlými brankami, kdy soupeř špatně obsazoval naše hráče, jsme však dokázali strhnou vedení na naší stranu. Bohužel to bylo z naší strany vše. Soupeř dokázal tento stav také otočit a do kabin na poločasovou přestávku jsme odcházeli za stavu 4:2 pro domácí.
Po změně stran domácí přidali pátou branku. Netrvalo dlouho a dostali jsme možnost snížit brankový rozdíl z nařízeného pokutového kopu, kdy se snažil domácí brankář zlikvidovat Starsiaka. Kop jsme proměnili a snížili tak náskok domácích. Náš tlak ke konci zápasu ovšem na soupeře nestačil a náskok ještě postupně dvakrát navýšili. Poprvé z přímého kopu a poté z brejkové situace zapečetili konečné skóre na 7:3. V utkání padly čtyři červené karty, po dvou na každé straně. Bohužel rozhodčí Topinka v tomto zápase podal podprůměrný výkon na své kvality. To samé ovšem musím říct i o našich hráčích.