Kraslice - Hranice 3:3 (1:2) PK: 6:5

28.04.2019 14:00

[hocr] Zápas v Kraslicích jsme začali velice slibně. Již ve 3. minutě, se dostal do brankové šance Horák, který přesné umístil míč do domácí branky. Touto brankou jsme se dostali do tempa, a dokonce jsme řídili i průběh hry. Bylo velice dobře, že jsme soupeře celou dobu tlačili my a dokonce to vyústilo i v nařízení pokutového kopu po faulu na Davida Dorotoviče. Nařízený pokutový kop bez problémů proměnil brácha Jeňa. Naše tempo poté upadalo a do hry se také dostávali soupeři. V 31. minutě se jim podařilo snížit na 1:2 a tlak pokračoval až do konce prvního poločasu, avšak brankou to neskončilo. Jednobrankové vedení jsme udrželi do šaten.

Druhý poločas začal opatrněji z obou stran. V 57. minutě se nám však podařilo vstřelit branku již na 1:3 a vypadalo to již na velmi slušný náskok. Ovšem opět se projevila naše fyzický zdatnost, kdy na hráčích začala být vidět únava a soupeře jsme stále více pouštěli do šancí. Nakonec dokázali jednu využít a snížit tak v 64. minutě na 2:3. Tento hubený výsledek jsme hájili až do konce utkání. Avšak v 89. dokázaly Kraslice ještě vyrovnat na konečných 3:3 a přípisu dalších bodů musely rozhodovat pokutové kopy. Bohužel ty nám tento ročník velice nejdou a ukázalo se to i v tomto utkání, kdy Kraslice na pokutové kopy vyhrály 6:5 a berou tak druhý bod.