Lázně Kynžvart - Hranice 3:5 (1:4)

23.10.2016 14:00

[mh] Do utkání v Kynžvartu jsme vstoupili velice slibně.
Do dvou šancích vyložených šancích se chytla až ta třetí. Branku na 0:1 vstřelil Matěj Amrich. Ovšem netrvalo dlouho a domácí tým ukázal, že také umí střílet branky a vyrovnal na 1:1. Ovšem to bylo ze strany domácích během prvního poločasu všechno. Ne však z té naší. V rozmezí mezi 28. a 36. minutou jsme dokázali nastřílet tři branky. Postupně se trefili Starsiak, Dorotovič a opět Starsiak. První poločas jsme vyhráli opravdu zaslouženě.
Ve druhém poločasu se mi bohužel zdálo, že na hřiště nastoupilo úplně jiné mužstvo než to, co dohrávalo první poločas. Nedařila se nám rozehrávka, držení míče a nemohli jsme vymyslet žádnou kombinaci, která by vyústila brankou. Za to vše přišel trest v podobě dvou branek a stav byl již 3:4 a domácí hráči náhle měli o co hrát. Domácí měli několik vyložených šancí, které však výborně chytající Smejkal dokázal polapit a nedovolit tak vyrovnat stav. Poté jsme se i my začali opět dostávat do brankových šancí, ale ne a ne to tam spadnou. Až v 83. minutě rozhodl o výsledku utkání náš nestárnoucí kapitán Pavel Nový, který vyslal svou střelu na domácí branku a rozvlnila brankovou síť a rozhodla o našem vítězství 5:3 a hlavně o třech bodech, které jsme si přivezli domů.