TJ Luby - Jiskra SU Hranice 2:5 (1:2)

31.10.2015 14:30

Již v první minutě utkání po dlouhém pasu Mojchera bez problémů střílí první branku v utkání Amrich a určuje naše prozatímní vedení 0:1. Ve 35. Minutě domácí zahrávali trestný kop a dokázali se z něj prosadit a srovnat tak krok s naším mužstvem. Ve 40. Minutě, po kombinaci Davida Dorotoviče a Honzy Starsiaka, vrací  Starsiak vedení opět na naší stranu.

Ve druhém poločase začali lépe domácí, kterým se podařilo již v 50. Minutě srovnat na 2:2. My jsme se však rychle vzpamatovali a během pěti minut bylo opět vedení na naší straně a to po úniku Davida Dorotoviče, kdy předložil míč Jeňovi Dorotovičovi, který se prudkou střelou z 20 metrů nemýlil.
Netrvalo dlouho a další naši branku střelil kapitán Nový a navýšil tak vedení na 2:4.

Tři minuty před koncem utkání ještě přidal branku Jeňa Dorotovič a stanovil tak výsledek utkání na konečných 2:5.

Sestava: Piner – Beneš (68. Siegert), Mojcher, Nový, Stránský – Hodonický, Starsiak, Amrich (53. Horák T), Dorotovič D – Dorotovič J, Horák V. (74. Král)